OK

Nr: -

Account Manager

Factoria

Warszawa

Wynagrodzenie:

- brutto

Rozliczanie:

Miesięcznie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu:

Pełen etat

Data zakończenia:

15 lipca 2018

Na czym polega praca:

Factoria to firma marketingowa łącząca potencjał produkcyjny rynków dalekiego wschodu i potrzeby promocyjne największych polskich marek. Jesteśmy ekspertami w marketingu oraz budowaniu lojalności klientów przy wykorzystaniu gadżetów reklamowych oraz gratisów promocyjnych.

Praca z nami da Ci możliwość:

  • Pracy z działami marketingu największych firm w Polsce
  • Poznania tajemnic biznesu z krajami "Dalekiego Wschodu"
  • Realizacji swoich pomysłów

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się utrzymaniem kontaktu z obecnymi klientami firmy, wzmacnianiem relacji biznesowych, pozyskiwaniem nowych klientów, diagnozowaniem potrzeb klientów, przygotowywaniem i negocjowaniem ofert, przeprowadzaniem prezentacji oferowanych usług oraz udziałem w tworzeniu kampanii promocyjnych.

Kluczowe kompetencje:

Poszukujemy osób, które zdobyły już pierwsze doświadczenie w sprzedaży (min.2 lata), są zorientowane na cel, potrafią negocjować oraz efektywnie planować swój czas, a MS Office nie ma dla niech tajemnic. Dodatkowo, jeśli znasz język angielski w stopniu zaawansowanym i jesteś osobą kreatywną, która lubi nowinki oraz „gadżety” – jesteś idealnym kandydatem.

Języki:

  • Angielski Zaawansowany (C1)

Benefity:

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na pracę w młodym energetycznym zespole oraz pracę w samym sercu Żoliborza (blisko stacji metra). Zapewniamy wysokiej klasy know-how marketingowy i biznesowy oraz premie uzależnione od wyników pracy. A jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem – możesz liczyć na wsparcie z naszej strony :)

Wygasa dzisiaj!
Zaaplikowało:

13 osób

Zachowaj ofertę

Pracodawca

Factoria
Mickiewicza 4/ 18, 01-517 Warszawa
Sprawdź

Czy wiesz, że

W mieście Warszawa jest

17

ofert pracy dla stanowiska

Marketing/Reklama/Public Relations

Bądź na bieżąco z ofertami

Narzędzia rozwoju