OK

Nr: -

Marketing Ninja

GOJump

Kraków

Wynagrodzenie:

- brutto

Rozliczanie:

Miesięcznie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu:

Pełen etat

Data zakończenia:

30 listopada 2017

Na czym polega praca:

Kochasz sport, ludzi i akcję

Wiesz co to jest CTR, Zasięg i TrueView

Potrafisz ogarnąć 100 rzeczy na raz?

Masz pomysły, które umiesz zrealizować?

Dobrze dogadujesz się z ludźmi nawet jeśli akurat mają zły humor?

Jeśli 5 razy odpowiedziałeś TAK to GOjump szuka właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie komunikacji Parków Trampolin GOjump Kraków w mediach społecznościowych
  • Planowanie, kreacja i realizacja kampanii reklamowych w mediach
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi i mediowymi
  • Współpraca z dziennikarzami i liderami opinii
  • Realizacja eventów w i poza GOjump

Kluczowe kompetencje:

Jeśli jesteś optymistycznie nastawioną osobą, pełną pasji i zapału do pracy, to spełniasz nasze podstawowe kryterium :)

Dodatkowo cenimy sobie dużą samodzielność, "otwarty umysł" i sporą dozę elastyczności :)

Jeżeli chcesz się rozwijać w marketingu i masz już za sobą pierwsze doświadczenie w tym kierunku - świetnie! Jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy!

Benefity:

  • Pracę w fajnej ekipie i darmowe treningi w jednym z największych Parków Trampolin w Polsce (jest moc!)
  • Jasne reguły gry (określimy wspólnie za co jesteś odpowiedzialna/y)
  • Elastyczne godziny pracy (jesteś studentką/em - "no problem")
  • Dobre wynagrodzenie (regularnie i legalnie wypłacane)
  • Normalnych i doświadczonych szefów (jest się od kogo uczyć :)
Wygasa dzisiaj!
Zaaplikowało:

40 osób

Zachowaj ofertę

Pracodawca

GOJump
Centralna 41A, 31-586 Kraków
Sprawdź

Czy wiesz, że

W mieście Kraków jest

0

ofert pracy dla stanowiska

Analiza

Bądź na bieżąco z ofertami

Narzędzia rozwoju