OK

Nr: -

Telemarketer w branży HR

Kariera.pl

Warszawa

Wynagrodzenie:

3 000 PLN brutto

Rozliczanie:

Miesięcznie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu:

Pełen etat

Data zakończenia:

17 maja 2018

Na czym polega praca:

Ktoś kiedyś powiedział, że każdy dobry biznes jest zbudowany na przyjaźni. W Kariera.pl święcie wierzymy, że tylko dobra relacja z partnerami biznesowymi może przynieść długoterminową, owocną współpracę, która ma naturalne przełożenia na wyniki finansowe firmy. Do działu Produktu i Sprzedaży poszukujemy osoby, która potrafi zbudować i rozwinąć tę relację ze stale rosnącym gronem naszych klientów.

Kariera.pl to platforma rekrutacyjna łącząca nowe technologie i innowacyjne narzędzia Talent Acquisition Marketing. Stoją za nami kompetencje i doświadczenie dwóch rynkowych liderów: Grupy Gremi (Rzeczpospolita, Parkiet) z branży medialnej oraz Work Service Group, najbardziej rozpoznawalnej marki usług rekrutacyjnych. Pracodawcom ułatwiamy pozyskanie właściwych kandydatów, a pracownikom dotarcie do pełnych informacji o firmach, warunkach i kulturze biznesowej. Wierzymy, że jest różnica między budowaniem swojej kariery, a poszukiwaniem kolejnej pracy.

Zakres obowiązków:

Na stanowisku Telemarketera będziesz zajmował się umawianiem spotkań handlowych oraz telefoniczną sprzedażą usług marketingu rekrutacyjnego. Będziesz odpowiedzialny/a za kontakt z działami HR.

Co więcej, będziesz miał możliwość samodzielnie ustalać swój czas pracy. Pracuj z uśmiechem od ucha do ucha i korzystaj z samodzielności i odpowiedzialności za realizację swoich projektów.

Produkt:

  • Marketing rekrutacyjny (optymalizacja działań rekrutacyjnych przy wykorzystaniu social media oraz innych innowacyjnych kanałów dotarcia do kandydatów)

  • Kampanie zasięgowe

  • Kampanie wizerunkowe dla pracodawców

  • Powierzchnia reklamowa w mediach Grupy Gremi (Rzeczpospolita, Parkiet)

Kluczowe kompetencje:

Szukamy osób z min. półrocznym doświadczeniem w sprzedaży, np. w reklamie czy usługach. Z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli jesteś osobą energetyczną, silnie zmotywowaną i dobrze zorganizowaną. Możesz mieć pewność, że docenimy Twoją kreatywność oraz umiejętności sprzedażowe.

Dodatkowo jeśli masz doświadczenie w sprzedaży usług dedykowanych do branży HR – już na starcie masz od nas plusa :)

Języki:

  • Angielski Średnio-zaawansowany (B1)

Benefity:

  • Dowolna Forma Współpracy (umowa o pracę, b2b, zlecenie)

  • Elastyczne godziny (zadaniowy tryb pracy). Studiujesz? Ułożymy Ci dopasowany grafik

  • Biuro w Centrum Warszawy (z dala od Mordoru)

  • Opieka Medyczna i Karta Multisport

  • Praca w młodym start-upie rekrutacyjnym, będącym częścią Work Service Group oraz Gremi Media (Rzeczpospolita, Parkiet)

  • Szkolenia i konferencje, by stale podnosić Twoje kwalifikacje

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach grupy kapitałowej

  • Work Life Balance w pełnym znaczeniu tego słowa

  • Potrzebujesz bardziej dopasowanych benefitów? Wspomnij o tym na rozmowie kwalifikacyjnej

  • PS. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie jeśli masz już dość pracy na open space bądź w boksach - u nas znajdziesz buddabagi :)

Wygasa dzisiaj!
Zaaplikowało:

2 osób

Zachowaj ofertę

Pracodawca

Kariera.pl
ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa
Sprawdź

Czy wiesz, że

W mieście Warszawa jest

39

ofert pracy dla stanowiska

Sprzedaż

Bądź na bieżąco z ofertami

Narzędzia rozwoju